Open Huis 2023 - Bekijk hier onze aftermovie!

Kijk met ons mee terug op een fantastisch geslaagd Electric Event en Open Huis!
Nieuws | 27-11-2023

Kijk met ons mee terug op een fantastisch geslaagd Electric Event en Open Huis!

Op vrijdag 6 oktober mochten wij 75 klanten ontvangen tijdens het Electric Event. Hier werden zij bijgepraat over laadinfra, actieradius en konden zij rijden in de elektrische voertuigen van onze beide merken Volvo en Renault. Hierop hebben we leuke en enthousiaste reacties mogen ontvangen.

Op zaterdag 7 oktober waren onze deuren voor iedereen geopend en ruim 900 mensen hebben hier gebruik van gemaakt! Rondom het pand waren ±110 klantauto's te bewonderen, kon men ervaren hoe het is om met de auto op de kop te belanden in de ongevalssimulator en konden de kinderen zich uitleven op het springkussen en in de knutselhoek. In onze werkplaats was het gezellig druk met klanten, chauffeurs, collega's, familie en andere geïnteresseerden. Ook tijdens deze dag zijn er veel ritten gemaakt in de elektrische demo voertuigen die we klaar hadden staan.  

Bekijk hier de video!

Nieuws

Volvo introduceert speciale truck ter gelegenheid van 100-jarig jubileum

In aanloop naar het 100-jarig bestaan in 2027, komt Volvo Trucks nu met een speciale jubileumeditie… Lees meer

Waarom Belimo kiest voor de Renault Master E-Tech

“We hebben bij meerdere merken gekeken, maar de Renault Master E-Tech sprong er echt uit."

Lees meer

Hijsen zonder herrie: Albert van de Scheur kiest Volvo FH 500-bakwagen als basis voor eerste elektrische kraan in de vloot

Hijs- en transportspecialist Albert van de Scheur uit Apeldoorn zet een Volvo FH 500 8x2-bakwagen… Lees meer